filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Середа, 21.03.2018, 22:47 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Радіо онлайн
Профіль
Середа
21.03.2018
22:47


Логін:
Пароль:
Нові торренти


Переглядів:[2396]
Рейтинг:[4.0]
Завантажень:[202]


Переглядів:[2481]
Рейтинг:[3.0]
Завантажень:[342]


Переглядів:[1729]
Рейтинг:[4.5]
Завантажень:[174]


Переглядів:[1700]
Рейтинг:[0.0]
Завантажень:[171]
Головна » Фільми » Еротичні

Секс і перестройка / Sex et perestroïka (1990) українською онлайн

У квітні 1990 року група французьких кінематографістів приїжджає в Радянський Союз, щоб зняти тут еротичний фільм. Режисер по імені Борис проводить кастинг у ВДІКу, розмовляючи з майбутніми актрисами, шукає відповідних моделей на вулицях Москви та Підмосков'я, серед глядачок на концерті групи «КІНО», на Червоній площі, у Парку культури.
Борис не помічає, як переходить від пошуку красунь до пошуку гострих відчуттів, і не замислюється, яку ціну іноді за це доводиться платити ...

Жанр: еротика, комедія
Країна: Франція
Кіностудія / кінокомпанія: ASP
Режисери: Франсуа Жуффа (François Jouffa) та Франсіс Леруа (Francis Leroi)
Актори: Олена Масуренкова (Elena Massourenkova), Євгенія Крюкова (Yevgeniya Kryukova), Катерина Іновенкова (Ekaterina Inovenkova), Франсуа Жуффа (François Jouffa), Ольга Копосова (Olga Koposova), Наталія Щукіна (Natalya Shchukina), Ірина Малоюна (Irina Malouina), Леонід Огарев (Leonid Ogarev), Діма Ореков (Dima Orekov), Олександр Гнеденко (Aleksandr Gnedenko), Ольга Пепеляєва (Olga Pepeliaeva), Франсіс Леруа (Francis Leroi), Жерар Грегорі (Gérard Grégory), Лариса Полякова (Larisa Polyakova), Олена Кучеренко (Olena Kucherenco), Віктор Цой (Victor Tsoy), Тетяна Степанова (Tetiana Stepanova), Оксана Арбузова (Oksana Arbuzova)
Тривалість: 01:30:25
мова: українська
переклад: двоголосий закадровий
Секс і перестройка


Шановні користувачі! Якщо фільм не працює або видалений з публічного перегляду, будь ласка, напишіть про це в коментарі або натисніть кнопку "фільм не працює" і ми повернемо цей фільм на сайт.Еротичні, Секс і перестройка / Sex et perestroïka (1990) українською онлайн .

Дивитись безкоштовно онлайн

дивитись фільм онлайн безкоштовно

ФІЛЬМ НЕ ПРАЦЮЄ


Теги до матеріалу: Еротичні онлайн
Схожі матеріали